آسان سقف

درباره وبلاگ
موضوعات

آسان سقف

شینگل آسان سقف

پنج شنبه نهم 8 1398

انواع شینگل

 

شینگل­ها در طرح­ها، رنگ­ها و نوع­های متفاوتی در بازار وجود دارد. چند نمونه خاص از این شینگل­ها را اگر بخواهیم بررسی کنیم و فراتر از شینگل آسفالت و شینگل چوبی برویم می­توانیم به این گزینه­ها اشاره کنیم :

شینگل ویکتورین

اگر به شینگلی احتیاج دارید که بالاترین کیفیت را در سطح جهانی داشته باشد مطمئن باشید که دنبال شینگل ویکتورین می­گردید.

از مزایای شینگل ویکتورین میتوان به این موارد اشاره کرد که از قیر در کیفیت بالایی در شینگل ویکتورین استفاده شده است. تنوع رنگی بالایی دارد و این امکان را دارد که روی هر گونه سقفی اجرا شود. این شینگل بیشترین تاییدیه­های جهانی را دارد و دارای شبکه فایبرگلاس با بالاترین کیفیت است که همین مورد باعث شده است این شینگل قیمت بالایی داشته باشد.


شینگل پشت چسبدارسوپر گِلَس HEX

شینگل سوپر گلس HEX ، شینگل پشت چسبدار است که سقفی زیبا و با کیفیت را به شما نمایش می دهد این شینگل بخشی از سوپر گلس هاست که طیف رنگی متفاوتی دارد . از خصوصیات این شیگل می­توان به این مورد اشاره کرد که دارای کیفیتی سطح بالا از لحاظ داشتن فایبرگلاس و قیر است. این شینگل با اینکه از نوع پشت چسبدار است اما از لحاظ هزینه مقرون به صرفه است. برای سقف­هایی که شیب تند دارند می­تواند استفاده شود و رنگ این شینگل مقاومت بالایی دارد و کمرنگ نمی­شود.

شینگل دیامانت شیلد 

اگر در منظقه و محل زندگی­تان بادهای شدیدی می­وزد و به دنبال شینگلی هستید که در مقابل این شرایط مقاومت بالایی داشته باشد پوشش تک لایه پشت چسبدار شینگل دیامانت شیلد دقیقا همان شینگل مد نظر شما است .

از مزایای پوشش شینگل تک لایه پشت چسبدار دیامانت شیلد میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

شینگل تک لایه پشت چسبدار میباشد
شینگل دیامانتشید این توانایی را دارد که برای سقف­های با شیب بالا مورد استفاده قراربگیرد
دارای مقاومتبسیار بالایی در برابر باد میباشد
از لحاظ اقتصادیبرای شیبهای کم مناسب میباشد
این شینگلپشت چسبدار میباشد.
میتوان در شیبزیاد استفاده نمود.
در میان انواع پوششهایتک لایه شینگل، بیشترین دوام، ماندگاری و استحکام در برابر باد و باران هایشدید و یخ زدگی مجدد برف های ذوب شده را دارا می باشد.
این شینگل درشیب­های کمتر از 15 درجه مقرون به صرفه است و هزینه مناسب­تری دارد

 

 

شینگل بیبرشیلد 

پوشش شینگل بیبرشیلد زمانی کاربری فوق­العاده­اش را نشان می­دهد که در معرض باد و باران شدید قرار بگیرد. چرا که در این محیط مقاومت بالایی از خود نشان می­دهد..

از مزایای پوشش شینگل بیبرشیلد میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

شینگل مَنارک دیامانت

از خصوصیات شینگل مَنارک دیامانت می توان گفت که کیفیت خود را با استفاده از اصلاح پلیمر موجود در قیر ارتقا داده­اند، نسبت به انواع دیگر شینگل ضخامت بیشتری دارد و در دمای پایی انعطاف­پدیری بیشتری دارد. این شینگل همچنین در برابر شرایط مختلف جوی مقاومت بالایی از خود نشان می­دهد.

 

شینگل سوپرگِلَس

شینگل سوپرگِلَس یکی از پر مصرفترین نوع  سقف شیبدار شینگل  برای واحد های مسکونی در سر تا سر جهان است که در سال 1863 ابداع شد و علاوه بر زیبایی طبیعی این محصول ، این شینگل مزایای بسیاری برای صاحبان منازل ، نصابان سقف ، معماران  ، سازندگان و سرمایه گزاران در بر دارد

این شکل از شینگل از پرکاربرد ترین و قدیمی ترین شینگل­هاست، از لحاظ اقتصادی به صرفه است و در طول سالیان دراز رنگش تغییر نمی­کند. همچنین کیفیا بسیار بالایی دارد.

شینگل منارک

از خصوصیات منارک می توان گفت که کیفیت خود را با استفاده از اصلاح پلیمر موجود در قیر ارتقا داده­اند،نسبت به انواع دیگر شینگل ضخیم­تر است و در دمای پایی انعطاف­پدیری بیشتری دارد. این شینگل همچنین در برابر شرایط مختلف جوی مقاوم است.

 

(0) نظر
X